PARTNERSTVÍ A SPOLUPRÁCE

Chcete mít přímý podíl na pozitivních změnách ve společnosti v oblasti druhotného zpracování odpadového materiálu?

firemní dárcovství

Jsme rádi, že naplňujete principy odpovědného podnikání. Spolupráce na charitativních projektech má kladný vliv na zaměstnance, klienty i obchodní partnery, zdůrazňuje hodnoty, které Vaše společnost zastává.

Nabízíme firmám spolupráci ve formě partnerství, můžete poskytnout finanční či materiální dar spolku a to buď jednorázově, nebo v rámci dlouhodobého partnerství. Pomůžete nám čistit Senegal od odpadků a stavět z nich bungalovy. Uzavřeme spolu darovací nebo sponzorskou smlouvu.

ŠKOLÍME SEBEROZVOJOVÁ TÉMATA ZÁŽITKOVOU FORMOU

PŘIPRAVÍME KURZ NA KLÍČ PŘÍMO PRO VÁŠ TÝM.

Objednejte si u nás kurz na klíč pro Váš tým.

Kontaktujte nás a domluvíme se na detailech.

tematické moduly kurzů na klíč

modul: Protipředsudkové vzdělávání – kdo určuje, co je normální?

anotace: Jak moc nás ovlivňuje společnost, média, rodina?  Kdo určuje, co je normální? Zastáváme všichni stejné hodnoty? I když máme hodně věcí společných, proč se ve stejných situacích chováme různě? Kdo tvoří naši identitu, my nebo naše okolí? Umí naše okolí rozpoznat naše potřeby a pocity? Jak velký vliv máme my, na chování ostatních? Proč někdy naše chování někoho zraní a my o tom nevíme? Proč se někdy necháme zmanipulovat? Jak funguje sebenaplňující se předpověď? Kam až může zajít...

modul: Jak se vyhnout zraňující komunikaci

anotace: I při komunikaci hrozí zranění! Co s tím? Mrzí nás hrubá slova, bolí nás kritické výpady, ohrožují hraniční ataky citlivých míst? Stydíme se, bojíme se, přepadá nás smutek. V profesním i osobním životě se můžeme občas pohybovat na tenkém ledě, který se nám může zdát džunglí plnou překvapení, ohrožujících nástrah, pádů do frustrací a emočních šrámů z prodírání se složitě průchodnými místy. Kurz Vám nabídne postup v pěti praktických krocích, v nichž se dozvíte, jak včas rozeznat...

modul: Osobnostní typologie zážitkovou formou – Myers-Briggs typology (MBTI)

anotace: "Introverti jsou asociální! Věc, dělaná na poslední chvíli bude odfláknutá! A kdo to vidí jinak než já, vidí to blbě!“ Spousta z nás někdy uvěřila podobným nepravdám, protože je přirozené, že si svět zjednodušujeme, abychom se v něm vyznali. Zároveň je ale přirozené, že se ostatní chovají jinak než my a přitom nám to nedělají naschvál. Máme totiž odlišné preference chování a právě o nich je tento kurz. Budeme si prakticky zkoušet a ukazovat osobnostní typy, které vychází z teorie C....

MAITRI DÝCHÁNÍ NA KLÍČ PRO SKUPINU

CHCETE OBJEDNAT MAITRI DÝCHÁNÍ PRO VAŠI SKUPINU?    MAITRI DÝCHÁNÍ JE VHODNÝ DOPLNĚK SEBEROZVOJOVÝCH AKCÍ, MEDITAČNÍCH CVIČENÍ, TERAPEUTICKÝCH VÝCVIKŮ. PROSTOR NA WORKSHOP VÁM RÁDI DOPORUČÍME, PO DOHODĚ PŘIJEDEME K VÁM NA AKCI. DOBA POTŘEBNÁ NA WORKSHOP (celý den): 8:00-21:00h POČET ÚČASTNÍKŮ: 3 -20 Dosavadní zkušenost ukazuje, že přibližně 80% účastníků přichází z řad lidí, kteří se zajímají o osobní rozvoj, sebepoznání a spirituální cesty, zbývajících 20% zahrnuje ty, kteří...

SMĚNNÁ NEBOLI BARTEROVÁ SMLOUVA

 • Darujte nám Vaši službu nebo produkt (věcný dar) a spojte vaši firmu s ekologickým projektem Yagana Lucky zone.

PŘÍSPĚVEK Z PRODANÉHO VÝROBKU NEBO PRODUKTU

 • Věnujete určitou částku z každého prodaného výrobku či služby. Ať už v kamenném obchodě, v obchodě internetovém či na prodejní akci.

ZAMĚSTNANECKÉ SBÍRKY A FIREMNÍ OSLAVY

 • Spojte vaší firemní oslavu nebo výročí s dobročinnou sbírkou, uspořádejte maraton, či jinou aktivitu a podpořte dobrou věc. Vše se může uskutečnit přes náš portál na Darujme.cz, navíc Vaši akci podpoříme na našem webu a sociálních sítích.

inspirovat se můžete: ZDE

  • Dejte zaměstnancům možnost nepřijímat na narozeninové oslavě klasické dárky ale pouze finanční příspěvky určené na konkrétní projekt. Motivovat je můžete tím, že vybranou částku jako firma navýšíte.

  POMOC JAKO FIREMNÍ CSR

  • Umožněte zaměstnancům přispívat trvalým příkazem ve Vaší mzdové účtárně. Motivováni mohou být tím, že vedení firmy jejich příspěvek navýší nebo tím, že samo přispívá.

  FIREMNÍ DÁRKY PRO VAŠE PARTNERY, ČI ZAMĚSTNANCE

  • Přáli byste si podpořit svým dárkem dobrou věc? Objednejte si své dárky u nás! Rádi pro vás reklamní předměty upravíme „na míru“ podle Vašich požadavků (kalendář, tričko, hrneček a další) se sloganem dle vašeho výběru, který zdůrazňuje vaši účast na ekologických projektech v Senegalu.
   

  Čistíme Senegal od odpadků ...

  Pří cestováni po Senegalu, jsme byli zaskočeni tím, jak krásné přírodní scenérie hyzdí plastový odpad.

  a stavíme ...

  Jenda z nejtěžších prací je připravit odpad, v našem případě plastové lahve tak, aby se daly použít na stavbu.

  Translate »
  Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial