Maitri i holotropní dýchání fungují na podobných principech, jako jsou zejména intenzivní a hluboké dýchání, využití hudby a terapeutická práce s tělem. Však také zakladatelé Maitri dýchání několik let společně pracovali se zakladateli holotropního dýchání (Stanislav a Christina Grofovi) ještě v době, než bylo holotropní dýchání certifikováno.

Maitri dýchání je obohaceno o prvky, které se v běžném holotropním dýchání nevyskytují, jako je zejména oltář, světelný kruh, práce s bylinami, bubnování, vedená meditace a další rituální kroky, které slouží k vytvoření bezpečného a léčivého prostředí. Dýchání tak má podobu léčivého rituálu, kde je kromě abreaktivních či podpůrných technik pozornost zaměřena také na jemnohmotné úrovně práce s energií.

S Maitri dýcháním, které je prozatím v ČR novým přístupem, mají ve Spojených státech i v Evropě zkušenost lidé z nejrůznějších oblastí života i profesní orientace: terapeuti, umělci, lékaři, psychologové, herci, právníci, manažeři, léčitelé, studenti. Muži, ženy (i těhotné!), páry, dospělí i dospívající.

maitri dýchání

aktuální workshopy

Maitry dýchání na klič pro skupinu

Maitri dýchání je vhodný doplněk seberozvojových akcí, meditačních cvičení a terapeutických výcviků.

Prostor na workshop Vám rádi doporučíme, po dohodě přijedeme k Vám na akci.

Dosavadní zkušenost ukazuje, že přibližně 80% účastníků přichází z řad lidí, kteří se zajímají o osobní rozvoj, sebepoznání a spirituální cesty, zbývajících 20% zahrnuje ty, kteří hledají psychospirituální doprovázení nebo léčbu traumatu na somatické či psychické rovině.

facilitátorka Maitri dýchání: Lucie Masopustová

„Brány své věznice si nese každý v sobě.“

 

Jean Paul Sartre

POPTÁVKA - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

POPTÁVÁM:

9 + 2 =

Translate »
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial